Kolejny medal Mistrzostw Świata Jiu-Jitsu Szefa Pionu Ochrony naszej firmy - Bangkok 2015 !!!   

Więcej informacji po kliknięciu tej wiadomości.

Ochrona

Certyfikaty

  • TUV Nord, ISO 9001 - 2009
  • Koncesja MSWiA
  • referencje

Panel sterowania

Prosimy wpisać do poniższego formularza loginu oraz hasła w celu zalogowania się do panelu.
Login:
Hasło:
więcej więcej
Aktualności

Kolejny Medal Mistrzostw Świata Ju - Jitsu naszego Szefa Piony Ochrony - Bangkok 2015 !

Szef Pionu Ochrony KPZ - Medalistą Mistrzostw Świata Ju-Jitsu

Pas Mistrzowski - North American Grappling Association - Dortmund 2015

Na dobywających się w Tajlandii Mistrzostwach Świata Ju - Jitsu 2015 Paweł Bańczyk zdobył kolejny medal.

W pierwszym dniu zawodów wielkich emocji dostarczyły nam walki Pawła w kategorii Ne Waza + 85 kg. Szef Pionu Ochrony naszej firmy jest Insruktorem i zawodnikiem Gliwickiego klubu BJJ Factory. Podczas eliminacji  wygrał przed czasem, przez poddanie zawodnika, pięć z sześciu walk. W decydującej o medal walce zmierzył się z Patrykiem Bobrelem, kolegą z Kadry Narodowej.

Jest to kolejny medal i tytuł Vice Mistrzostwa Świata zdobyty przez Pawła Bańczyka, który jest również aktualnym Mistrzem Europy. Złoty medal wywalczył ma mistrzostwach w Holandii 2015 roku. Jest multimedalistą wielu prestiżowych międzynarodowych i krajowych zawodów.  Paweł zajmuje 2 miejsce w światowym rankingu zawodników  Ju-Jiusu. Oprócz medalu Paweł uzyskał punkty kwalifikacyjne do odbywających się co cztery lata zawodów The World Games 2017.

Ogromny sukces odnotowała Kadra Polskich zawodników zajmując 1 miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata! Polacy zdobyli w sumie aż 15 medali: 5 złotych i 10 brązowych. Gratulujemy!

W planach Pawła na sezon 2016 jest udział w Mistrzostwach Europy Ju -Jitsu, Mistrzostwach Świata Wrocław 2016 oraz zawodach Brazylijskiego Jiu -Jiutsu (BJJ)

Życzymy kolejnych sukcesów, jesteśmy z Ciebie dumni.
Koleżanki, koledzy i Zarząd  KPZWięcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.bjj.org.pl, www.NeptunGliwice.plZ satysfakcją informujemy, że Szef Pionu Ochrony naszej firmy Pan Paweł Bańczyk, w listopadzie 2014 roku, zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata Jiu-Jitsu w Paryżu. Paweł wygrał cztery z pięciu walk, większość przed czasem.

Jest także aktualnym wicemistrzem Europy w Brazyliskim Jiu-Jitsu z Rzymu. Na co dzień prowadzi treningi Jiu-Jitsu dla dzieci , młodzieży i dorosłych w Gliwicach i Knurowie.

Paweł Bańczyk odpowiedzialny jest w KPZ m.in. za planowanie i ochronę Państwa konwojów.

Walki oraz zdjęcia z zawodów w Paryżu można obejrzeć po kliknięciu w powyższy link.

Serdecznie zapraszamy!

W Dortmundzie odbyły się Mistrzostwa Jiu-Jitsu światowej federacji North American Grappling Association. Kilkuset zawodników walczyło na 12 matach. Kolejny raz  nie zawiódł Paweł Bańczyk, szef Pionu Ochrony naszej firmy, zdobywając zdobywając Mistrzowski pas federacji - odpowiednik Złotego Medalu. Finałową walkę wygrał przed czasem przez poddanie zawodnika. Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszego pracownika.
więcej
więcej
więcej
zobacz wszystkie aktualności
Zaufali nam
polecamy
wykonanie:
×