Kolejny medal Mistrzostw Świata Jiu-Jitsu Szefa Pionu Ochrony naszej firmy - Bangkok 2015 !!!   

Więcej informacji po kliknięciu tej wiadomości.


42-500 Będzin, ul. Kopernika 17
tel. +48 32 775 84 84
tel./fax. +48 32 775 84 85
e-mail: biuro@kpzsp.com.pl

POL ENG GER IQ
Aktualności

Kolejny Medal Mistrzostw Świata Ju - Jitsu naszego Szefa Piony Ochrony - Bangkok 2015 !

Na dobywających się w Tajlandii Mistrzostwach Świata Ju - Jitsu 2015 Paweł Bańczyk zdobył kolejny medal.

W pierwszym dniu zawodów wielkich emocji dostarczyły nam walki Pawła w kategorii Ne Waza + 85 kg. Szef Pionu Ochrony naszej firmy jest Insruktorem i zawodnikiem Gliwickiego klubu BJJ Factory. Podczas eliminacji  wygrał przed czasem, przez poddanie zawodnika, pięć z sześciu walk. W decydującej o medal walce zmierzył się z Patrykiem Bobrelem, kolegą z Kadry Narodowej.

Jest to kolejny medal i tytuł Vice Mistrzostwa Świata zdobyty przez Pawła Bańczyka, który jest również aktualnym Mistrzem Europy. Złoty medal wywalczył ma mistrzostwach w Holandii 2015 roku. Jest multimedalistą wielu prestiżowych międzynarodowych i krajowych zawodów.  Paweł zajmuje 2 miejsce w światowym rankingu zawodników  Ju-Jiusu. Oprócz medalu Paweł uzyskał punkty kwalifikacyjne do odbywających się co cztery lata zawodów The World Games 2017.

Ogromny sukces odnotowała Kadra Polskich zawodników zajmując 1 miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata! Polacy zdobyli w sumie aż 15 medali: 5 złotych i 10 brązowych. Gratulujemy!

W planach Pawła na sezon 2016 jest udział w Mistrzostwach Europy Ju -Jitsu, Mistrzostwach Świata Wrocław 2016 oraz zawodach Brazylijskiego Jiu -Jiutsu (BJJ)

Życzymy kolejnych sukcesów, jesteśmy z Ciebie dumni.
Koleżanki, koledzy i Zarząd  KPZWięcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.bjj.org.pl, www.NeptunGliwice.plCeremonia otwarcia Emilia Maćkowiak i Paweł Bańczyk 15 medali zdobyła  reprezentacja  Polski! Paweł z medalem Mistrzostw Świata Ne - Waza 85 kg Autobus Kadry :) hala Mistrzostw przed walką rozgrzewka hala Mistrzostw Paweł Bańczyk i Piotr Bagiński prze ceremonią wręczenia medali światowy ranking zawodników Ju-Jitsu Walka o medal
Zaufali nam
polecamy
wykonanie:
×